Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Pencere ve kapılarda profiller, enerji tasarrufu, ses izolasyonu, doğramanın bulunduğu iklim koşuları göz önüne alınarak seçim yapılmaktadır. Isı yalıtımlı profillerle yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlanabilmektedir. Isı yalıtımsız profiller genellikle iç mekanlarda kullanılmaktadır. Alüminyum doğramalar sabit, çift tek açılır kanat, sürme, katlanır sistem olarak uygulanabilmektedir. Mimari tercihler doğrultusunda pencere-kapı profilleri eloksal yada elektro statik toz boyalı olabilmektedir

hizmetlerimiz

KAPAKLI CEPHE SİSTEMLERİ

Bu sistemde modüllerden istenilenlere, dışa yada içe açılan gizli kanatların montajı yapılır. Dışa açılan kanatlara dışarıdan bakıldığında açılır modüller fark edilmez. Makaslı kullanım tercih etmeyenler için doğrama kasa ve kanat profilleri kullanarak normal yada çift açılım alternatifleri entegre edilebilir. Açılı cepheler için fitil ve taşıyıcılarda farklı alternatifler de mevcuttur.

hizmetlerimiz

KOMPOZİT LEVHA

BOYA YÜZEYİ PVDF olarak kaplanmıştır. STANDART ÖLÇÜLERİ 4MM*1250MM*3200MM

hizmetlerimiz

OFİS ARA BÖLME SİSTEMLERİ

Günümüz ortam, hava ve yaşam şartlarına uygun olarak imal edilen Bölme Duvar Sistemleri, Geleneksel yapı tekniklerinde ytong, tuğla vs. gibi malzemelerin yerine alçı plaka kullanımı; Kara sıva gibi meşakkatli bir işi tamamen mekânınızdan uzak tutarak daha düzgün ve temiz bir işçilik ortaya çıkarmıştır. Ayrıca deprem kuşağı olan ülkemizde binanıza geleneksel malzemelere oranla çok daha fazla hareket edebilme kabiliyeti sağlaması ve diğer sistemler oranla 10 kat daha hafif olması ile Demontable Bölme Duvar Sistemleri ekstra güvenlik, işlevsellik, hız, kalite ve ekonomiklik sağlar. Elektrik, su tesisatlarınızı ve mekanik gibi altyapıyı sorunsuzca bölme duvar içerisinde gizleyerek çalışma ve yaşam alanlarınıza estetik, prestij ve fonksiyonellik kazandırır. Kolay temizlenebilmesi nedeniyle hijyeniktir. Doğru izolasyon yapıldığı takdirde maksimum ısı, ses yalıtımı sağlar. Yangına, suya, rutubete dayanıklıdır. Duvar Bölme Sistemleri sayesinde eviniz ve iş yeriniz nefes alır. İçerisinde bulunan su molekülleri sayesinde bulunduğu ortamın nem dengesini sağlar..

hizmetlerimiz

ALÜMİNYUM GÜNEŞ KIRICI SİSTEMLERİ

Güneş kontrol sistemleri, hareketli veya sabit sistemler şeklinde güneşin etkilerine karşı koruma, siperlik, gün ışığının yönlendirilmesi gibi işlevlere hizmet etmekle birlikte farklı cephe çözümleri oluşturmak için de kullanılır.

hizmetlerimiz

KÜPEŞTE KORKULUK SİSTEMLERİ

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir. Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur. Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir

hizmetlerimiz

SKYLİGHT CEPHE SİSTEMLERİ

Skyligt sistemi 68 mm genişliğinde çelik takviyelidir. AF68 in çelik takviyeli olması özelliği ile çok geniş açıklıkları rahatlıkla geçebilmektedir. Taşıyıcı profillerde bulunan kondens kanalları sayesinde, hem sistem içerisindeki yoğuşmaları ve su sızmalarını, hem de iç cam yüzeyinde oluşabilecek yoğuşma sularını dışarı atabilecek yapıya sahiptir, Işıklık sistemine her konumda açılır kanatlar yapılabilmekte ve bu kanatlara motorlu mekanizmalar konularak sensörlü veya manuel olarak havalandırma ve duman tahliyesini otomatik olarak yapılabilmektedir,. Sisteme farklı kombinasyonlarda cam takılabilmekte yine farklı kapak ve conta tasarımı ile su sızdırmazlığı sağlanmaktadır.