Hakkımızda

Hakkımızda

Pera Aluminyum Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. adı altında resmi olarak 2017 yılında kurulsa da öncesindeki 20 yıllık geçmişiyle zamanında tamamlayıp teslim ettiği projeleriyle kısa süre içerisinde üretimde ve montajda kalite ve güven anlayışına farklı bir yorum katıp tanınan bir şirket haline gelmiştir. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarıları , benimsenen ileri görüşlü ve güvenli politikaları ile bölgede önemli projeler almaya hak kazanmıştır. Güvenilir ekibimiz, müşteri odaklı çalışmalarımız, alınan projelerdeki titiz işçiliklerimizle hizmet vermekteyiz.

Çalışma Politikamız

Pera Aluminyum Cephe Sistemleri ekibi olarak çalışma politikamız, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, zamanında teslim ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, gerek proje devam ederken gerekse proje tesliminden sonraki hizmetleriyle müşteri beklentilerini karşılayan bir hizmet standardına ulaşmaktır. Yönetim kurulu ve ekibimiz her zaman aynı özen ve özveriyle sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Pera Aluminyum Cephe Sistemleri olarak sürekli olarak fark ve değer yaratan, inovasyonu temel alan bir şirket olmaktır. Amacımız devamlı gelişip kaynak yaratmaktır. Öncelikli kaynağımız insandır.

Misyonumuz

Türkiye içerisinde bulunan Aluminyum ve Cephe Sistemleri sektöründe kaliteli ürün, güven, sektörde müşterilerimize hızlı ve özel Aluminyum ve Cephe Sistemleri çözümleri sunarak rekabetçi avantaj sağlamak ve aynı zamanda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara doğru kanaldan, geniş ürün yelpazemizden, bütçelerine uygun ancak kaliteden ödün vermeden ergonomik ve portatif ürün sunmaktır.

Değerlerimiz

Önce İnsan, Kaliteli Ürün, Güvenilir Hizmet Anlayışı, Titizlikle Hizmet Veren Ekibimiz ..